Ohjelma

TANSSITYÖPAJAT
Sports Gym, Kyyhkyspolku 2, Parainen

10.00-10.45    Street lapset, alle kouluikäiset, opettaja Evgenyj Kostuykov
10.45-12.00    Baletti, avoin taso, yli 10v + aikuiset, opettaja Katja Putkonen
11.00-12.15    Breakdance, avoin taso, kaikki yli 7v, opettaja Kalaco
12.00-13.15    Nykytanssi, jatkotaso, yli 10v, Hanna-Riikka Nordman
12.15-13.15    Showtanssi, avoin taso, alle 12v, opettaja Nina Andström


TANSSIKILPAILU
Paraisten Paraisten Urheilu- ja Nuorisotalo, Koulumestarinkatu 5, Parainen

KLO 11-13
lavaa vapaa jonotusperiaatteella paikkojen katsomiseen n. 2min/ryhmä

KLO 13.15
OMAT TANSSIT soolo Lapset | EGNA DANSER solo Barn

Inspector Gadget
Sunrise dancing

OMAT TANSSIT soolo Nuoret | EGNA DANSER solo Ungdomar

Attachment
Growing deep
Can't Say Goodbye

KLO 13:30
SHOW- JA JAZZTANSSI soolo Lapset | SHOW- OCH JAZZDANS solo Barn

Sweetie
Maailman vahvin tyttö
Irvikissan uni
Muurahaisen aamujumppa

SHOW- JA JAZZTANSSI soolo Nuoret | SHOW- OCH JAZZDANS solo Ungdomar

Unspoiled

SHOW- JA JAZZTANSSI duo Nuoret | SHOW- OCH JAZZDANS duo Ungdomar

Bailut heinäladossa

SHOW- JA JAZZTANSSI ryhmä Lapset | SHOW- OCH JAZZDANS grupp Barn

We Own The Night
Haisulin yllätys
Jekkumaisterit
Etsivät
Resepti tanssin iloon
Factory
Svengaillen
Svengikatit
Hiiri kilahtaa, kun häntä vilahtaa

SHOW- JAZZ- ja STREETTANSSI ryhmä Nuoret | SHOW-, JAZZ- OCH STREETDANS grupp Ungdomar

Jazz Till We Drop
Raide 2
Pohjanmaan poijjat
Spend It All
Start Walkin
Samaa ilmaa
Taivaallista!
BLAZIN
Violet Nights
Dancin Fool
Flama


KLO 15
TAUKO

KLO 15.15
NYKYTANSSI duo Nuoret | NUTIDA DANS duo Ungdomar

Sinä minussa

NYKYTANSSI ryhmät Lapset | NUTIDA DANS grupp Barn

My time to shine
Seikkailemaan

NYKYTANSSI ryhmä Nuoret | NUTIDA DANS grupp Ungdomar

Saattaa päätökseen
Shapes in Motion
Häiriö
100%
Ajatuksia yksinäisyydestä
False Portrait
It's okay

KLO 16
TAUKO, lava vapaa paikkojen kokeiluun n. 2min/ryhmä jonotusperiaatteella

KLO 17
BALETTI soolo Lapset | BALETT soloBarn

Danse de papillon

BALETTI soolo Nuoret | BALETT solo Nuoret

Awakening of Flora
Uneton
Lilac fairy variation
River flows dry

BALETTI ryhmät Lapset | BALETT grupp Barn

Kiinalaisten tanssi Pähkinänsärkijä baletista
Sukkelat viihdyttäjät
Pikku Pierrot
Merenneidot
Peukaloiset ja jättiläinen
Nukketanssi
Unenkuvia

NYKYTANSSI soolo Nuoret | NUTIDA DANS solo Ungdomar

Kuuntele. Luonto puhuu...
Coins and Crossbones
Outoa oudompi
Olio

BALETTI ryhmä Nuoret | BALETT grupp Ungdomar

Tatteja korissa
Tied Down
Ballet goes TikTok
Ystävättäret baletista Giselle

KLO 18.30
Disco/improkisa

KLO 19.30
Palkinnot